Dizayno
Evinizdeki herkesin mutluluğu için
Destek Hattı

#Pratik Bilgi 3

Direkt gelen güneş ışığı mobilyalarınızı soldurabilir veya kaplamalarda çatlamalara sebep olabilir.

#Pratik Bilgi 4

Doğru temizlik ve döşemelik malzemenin düzenli temizliği, kullanım ömrünü uzatabilir. Tozu ince bir fırça veya elektrikli süpürge ile temizleyin. Daha fazla yağlı olmayan lekeleri, ürünün ahşap parçaları ile temas etmemesi gereken sabunlu bir bezle temizleyin. Temizlik deterjanı kumaşın içine nüfuz etmesini ve ıslanmasını önlemek için dikkatli bir şekilde devam edin. Yeri emici bir pamuk veya bezle kurulayın. Satın alınan deterjan üzerine yazılmış olan etiket kullanım talimatlarına sıkı sıkıya uyun. Kesinlikle benzen ve diğer çözücüler içeren deterjanlar kullanmayın. Kurumadan önce lekeleri temizlemeye çalışın. Yıkamayın ya da ütülemeyin. Keskin nesneler ve fırça kullanmayın. Buruşuk veya gerilmiş döşemelik malzeme, özellikle oturma bölümünde, doğal bir kusur değildir.

Pratik Bilgi #2

Geniş bir salona sahipseniz, kare ve yuvarlak formlara sahip orta sehpaları tercih etmelisiniz. Daha küçük alanlara ise dikdörtgen veya oval şekilde sehpaların tercih edilmesi daha uygun olacaktır.

Pratik Bilgi #1

Küçük alanları ferah göstermek için açık renk mobilyalar tercih edilmelidir. Evinizi daha ferah ve geniş göstermek için tercihinizi açık renk mobilyalardan yana kullanabilirsiniz.