Dizayno
Evinizdeki herkesin mutluluğu için
Destek Hattı

Şirketimiz 1952 yılında kurulmuş bir aile şirketidir.

Tv sehpası ve ünitesi üretimi ile elde edilen birikimlerimizi ev mobilyaları alanına taşıyarak üretim çeşidimizi artırdık. 

En büyük güvencemiz olan çalışanlarımızın alın teri ve her biri kendi alanında uzman yönetici kadromuzun üstün performansı ile cesaretle girdiğimiz mobilya sektöründe de istikrar ve başarılarımız devam etmektedir. Temel felsefemiz; çağdaş işletmelerimizde, kaliteli üretimlerimizle, müşterilerimiz ve ortaklarımızla aramızdaki değerli ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde güçlendirmek ve geliştirmektir. 

Şirketimiz, faaliyet gösterdiği her alanda yaptığı yatırımları başarıyla yürütmektedir. Yönetim, insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiği önemle, 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalite ürünleri ve hizmetleri ile yerini almaya hazırdır. 

Sektöründe kaliteyi bugünün Türkiye’sine taşımak, imalatlarını her alanda geliştirerek dünya pazarında yerini alıp Türkiye’nin dünyada hak ettiği yere gelmesinde pay sahibi olabilmek önde gelen hedefimizdir. 

Gelenekselleşmiş üretken ve atılımcılığımızla, insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü Türkiye ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam edeceğiz.

www.oguzcanlar.com.tr adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.